Author: t***7
Date:
Review: 第一次用平板夾,品質還不錯,只是按鈕在外面操作的時候容易按到
顏色: 黑色
尺寸: 美標插頭
Price: HK$107.00
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Power Supply | Wall Plug |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 110V-240V |
| Speed Gear | 4 Variable Speeds |
| 長度 | 26.5 cm |
| 寬度 | 4.3 cm |
| 高度 | 2.3 cm |
| SKU | sv2405069768577387 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 4655087 people said the quality is very good!
Author: t***7
Date:
Review: 第一次用平板夾,品質還不錯,只是按鈕在外面操作的時候容易按到
顏色: 黑色
尺寸: 美標插頭
Author: a***3
Date:
Review: 騎士協會會長在北京時間今天早上舉行新年活動呵啊啊這種天氣真的是非常好玩耶娃在北京城拍電影🎬?你好喜歡這一首的聲音說你是不是喜歡ㄚㄞㄚ⋯⋯他們的聲音真的
顏色: 黑色
尺寸: 美標插頭
Author: 大***魚
Date:
Review: 看到這段文字 代表商品非常不錯
顏色: 黑色
尺寸: 美標插頭
Author: a***0
Date:
Review: 很燙很容易就直了!!!
顏色: 黑色
尺寸: 美標插頭
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.